Riky-dogwear

Objednávky

Do objednávky prosím uveďte:

1. Presné miery psíka, prosím nepridávať centimetre, ja pridávam., aby to nemal tesné. Nezodpovedám za zle odmeraného psíka, oblečenie šijem na mieru- na zákazku, ktoré mi zadáte pri objednávke. Preto odporúčam psíka viackrát odmerať podľa návodu, aj 4x ! Ak potrebujete poradiť, kontaktujte ma, rada Vám pomôžem.

2. Druh a označenie tovaru,(číslo oblečku), farba oblečka, aplikácia, vyšívka, kapucka alebo stojačik. Ďalej mi napíšte aké si prajete zapínanie : gombíky, suchý zips, cvoky), iné doplnky ako krúžok na vodítko, dierka na postroj, odopínacie nohavice, kožušinu na kapucňu alebo bez , reflený pásik, poprípade iné zmeny. . Oblečenie šijem aj podľa Vašich predstáv-stačí mi poslať obrázok posúdim.

3. Rasu, pohlavie , vek psíka - či má psík dlhú srsť alebo krátku.

4. Adresu a telefonický kontakt.

Objednávku mi môžete zaslať z mojej stránky, na email, alebo telefonický. Skontrolujem Vaše údaje, ak niečo chýba obratom napíšem.

Objednávka je platná, až po potvrdení jej prijatia. Pri potvrdení objednávky oznámim aj dodaciu dobu a cenu. Objednávka je platná a začínam ju šiť, až po uhradení faktúry, ktorú v elektronickej podobe odošlem.

Záväzným potvrdením objednávky, ste uzavreli kúpnu zmluvu ,podľa občianskeho zákonníka a tým súhlasíte s vymáhaním škôd, ktoré vzniknú pri neprevzatím objednávky (dobierky) na pobočke Slovenskej pošty, čiže náklady na obstaranie tovaru, poštovné náklady, poplatky za uskladnenie zásielky. Danú sumu budem fakturovať do 30. dní, od späť vrátenia zásielky. Do 15 dní od doručenia je povinný predmetnú faktúru zaplatiť, inak budem daný nárok vymáhať súdnou cestou.

Dodacia lehota

Dodacia doba závisí od aktuálneho počtu prijatých objednávok, zvyčajne je to okolo 7-14 dní. Počas jesenných a hlavne zimných mesiacov, je objednávok veľmi veľa a tak sa môže výrazne predĺžiť aj na 4 - 6 týždňov. Bližšie informácie o aktuálnom dodaní oblečku, nájdete v aktuálnych informáciach vpravo dolu na stránke, kde píšem všetky nové informácie. Preto si prosím objednanie zimného oblečenia nenechávajte na poslednú chvíľu, vyhnete sa tak dlhej čakacej dobe, alebo pre veľký počet objednávok ich nebudem prijímať až do odvolania.

Poštovn a doručenie

Tovar zasielam Slovenskou poštou, doporučene 2x do týždňa ( v utorok, piatok).

Cena poštovného SR, Česko,EU a svet: presnú cenu Vám určím podľa platného cenníku na pošte podľa váhy balíčka.

Zásielky do Českej republiky, Maďarska, Poľska, Rakúska a Nemecka zasielam aj na pobočky.

Pri objednávke nad 50 €

požadujem zálohu vopred vo výške 50% z ceny objednávky. Platí iba pre SR.

Ďalej si vyhradzujem právo žiadať zálohu, alebo platbu vopred na účet, pre neštandartné objednávky, pri atypických veľkostiach oblečenia a nadštandardných požiadavkách zákazníka, ako frak, slávnostné, karnevalové oblečenie, vyšitie mena, šitie oblečenia podľa návrhu zákazníka...

Z ekologických dôvodov prechádzam výhradne na fakturáciu v digitálnej forme. Faktúru dostanete emailom. Tlačená podoba nebude pridávaná do balíčka. Ak z nejakého dôvodu trváte na papierové forme fakturácie, uveďte prosím pri objednávke do poznámky, vyjdeme Vám v ústrety. V prípade, že vás poštový doručovateľ nezastihne na uvedenej adrese, bude zásielka uložená na vašej dodacej pošte.

Reklamácia

V prípade reklamácie ma informujte mailom, najneskôr do 3 dní od prebratia zásielky. Reklamácie posielajte poštou na adresu : Mária Jaurová, Smikova 1, 83102 Bratislava. Je potrebné, aby ste tovar doručili čistý, mechanicky nepoškodený, v originálnom balení vrátane faktúry. Keďže sa jedná o tovar na zákazku podľa zaslaných požiadaviek, ku každej reklamácii pristupujeme individuálne a vždy sa snažím o jej kladné vybavenie. Tovar nezasielajte na dobierku, takýto tovar nebude prevzatý ! Reklamovaný tovar zasielajte doporučene do 14 dní od prebratia tovaru. Oprávnená záručná reklamácia je bezplatná, pri neoprávnenej reklamácii ste povinný uhradiť náklady (za opravu, poštovné, balné), vzniknuté riešením tejto reklamácie. Reklamácia, vrátane odstránenia vady musí byť vybavená bez zbytočného odkladu, najneskôr do 30 - tich dní odo dňa uplatnenia reklamácie, pokiaľ sa predávajúci so spotrebiteľom nedohodne na dlhšej lehote.

Predmetom reklamácie nemôže byť:

• ak kupujúci reklamuje vady, na ktoré bol predávajúcim upozornený a s nimi súhlasil a bola poskytnutá zľava z ceny oblečku.

• uplynutím záručnej doby tovaru,

• mechanickým poškodením tovaru spôsobeným kupujúcim,

• neopatrným zaobchádzaním, alebo zanedbaním starostlivosti o tovar,

• poškodením tovaru neodvrátiteľnými alebo nepredvídateľnými udalosťami,

• neodborným zásahom, poškodením pri doprave, poškodením vodou, ohňom, statickou či atmosférickou elektrinou, alebo iným zásahom vyššej moci,

• zle odhadnutá veľkosť, za zlé odmeraného psíka neručím, preto odporúčame psíka viac krát premerať podľa návodu .

• predávajúci nepreberá zodpovednosť za vady spôsobené neodborným používaním odevu, alebo v rozpore s návodom na použitie a ošetrenie, vrátane neodborného zásahu do odevu. Na takto vzniknuté poruchy sa poskytnutá záruka nevzťahuje.

Ochrana osobných údajov

Osobné údaje, ktoré od vás vyžadujeme, využívame výhradne pre vnútornú potrebu v súvislosti s plnením záväzkov vyplývajúcich z objednávky a neposkytujeme ich tretím osobám. S vašimi osobnými údajmi pracujeme iba a výhradne v rozsahu, ktorý pripúšťa zákon č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vaše osobné údaje sú u nás zabezpečené proti zneužitiu a bez prístupu tretej strany a nebudú inak komerčne využívané. Sú využité výlučne na úkony spojené s vybavovaním vašej objednávky a odosielaním prostredníctvom slovenskej pošty.

Kupujúci zaslaním objednávky potvrdzuje, že si tieto všeobecné obchod. podmienky prečítal a v celom rozsahu s nimi súhlasí.

Pokyny a symboly k údržbe oblečkov : prať v rukách, nepoužívať aviváž , žehliť stupeň 1 podľa vlastnosti materiálu.

Odoslaním objednávky kupujúci súhlasí so všetkými podmienkami uvedenými v obchodných podmienkach a tiež s cenou dopravy a tovaru, ktorý objednáva. Tiež sa zaväzuje tovar prebrať a vyplatiť !!!

späť

designed by finnito.eu